GospodarkaMorska.tv

Najnowsze:

Prezentacje TV:

Podróż takim jachtem to spełnienie marzeń wielu osób. Luksusowe jednostki powstają w Gdańsku 14 grudzień 2016

Piękna, nowoczesna i bardzo luksusowa. Tak wygląda Athena – pierwszy jacht z serii Sunreef Supreme 68 Power, stworzony przez gdańską stocznię Sunreef Yachts. W tym roku ten model został nagrodzony statuetką World Yacht Trophies na festiwalu jachtowym w Cannes (Cannes Yachting Festival) za aranżację wnętrz.

Stocznia Szkuner – największa stocznia rybacka w Polsce 24 listopad 2016

Rozwój, inwestycje, profesjonalna kadra. Tak można opisać stocznię „Szkuner” z Władysławowa. To od ponad 60 lat największa stocznia rybacka w Polsce.

Nyborg-Mawent – firma z Malborka podbija światowe rynki 22 listopad 2016

Doświadczenie, innowacyjne rozwiązania i pasja. To Nyborg- Mawent. Firma od 60 lat produkuje i projektuje wentylatory przemysłowe na rynek lądowy, morski i offshore.

Budowa terminalu T2 w DCT - nisamowity projekt zrealizowany z pasją 24 październik 2016

Zapraszamy do obejrzenia naszej najnowszej produkcji - w 5 minutowym filmie przedstawiamy ponad półtoraroczną budowę terminala T2 w gdańskim DCT. Przez kilkanaście miesięcy dzika plaża na terenie gdańskiego portu przeistoczyła się w najnowocześniejszy terminal przeładunkowy na Bałtyku.

Pływające domy hitem wodnej turystyki. Powstają na Żuławach 17 październik 2016

Można w nich zwiedzać świat bez wychodzenia z domu. To pływające domy z napędem – hit wodnej turystyki. Są ekologiczne, nowoczesne i luksusowe. Dodatkowo ich wyposażenie można dobrać indywidualnie. Jednostki produkowane są w fabryce tuż obok przystani w Błotniku na Żuławach.

90 lat Stoczni Remontowej Nauta 16 październik 2016

Rozwój polskiego przemysłu obronnego, budowa kolejnych jednostek i coraz bardziej skomplikowane remonty statków. Przed takimi zadaniami stoi Nauta. Stocznia remontowa swój jubileusz obchodziła w czwartek w Teatrze Muzycznym w Gdyni.

Gdynia Business - gospodarka oparta na morzu 10 październik 2016

Rozwijanie potencjału terenów Stoczni Gdynia, rozbudowa infrastruktury portu i nowa morska dzielnica. Gdynia wykorzystuje swój morski potencjał i stawia na innowacje w przemyśle stoczniowym.

Firma FAMA w Gniewie – tradycja i nowoczesność 03 październik 2016

Wciągarki, żurawiki i suwnice. To tylko niektóre produkty, jakie codziennie produkowane są w gniewskiej FAMIE. Firma otrzymała właśnie 4 certyfikaty potwierdzające jakość jej usług spawalniczych. To znacznie zwiększa konkurencyjność tego przedsiębiorstwa na rynku.

80-lecie Polskiego Rejestru Statków 15 wrzesień 2016

Polski Rejestr Statków jest niezależną instytucją rzeczoznawczą rozpoznawalną w najdalszych rejonach świata. Jest członkiem IACS i organizacją uznaną przez Unię Europejską. Jubileusz jest znakomitą okazją by przypomnieć najważniejsze fakty z jej historii.

REMSOD Sp. z o.o 30 sierpień 2016

REMSOD Sp. z o.o. powstała w 2001 roku i jest przedsiębiorstwem prywatnym.